Приключи най-вълнуващият етап от тазгодишното издание на състезанието по правопис на английски език Spelling Bee, а нашето училище имаше своя достоен участник в столицата. Максим Пейчев от 6 “в” клас на СУ „Христо Ботев“ премери сили с най-добрите финалисти от цяла България и се представи на изключително високо ниво!
Да бъдеш сред финалистите на националната сцена в София е огромно постижение. Максим показа не само завидни езикови познания, но и силен дух, самообладание и достойнство. Той се справи с предизвикателството да спелува сложни думи пред голяма публика и авторитетно жури, доказвайки, че с постоянство се постигат високи цели.
Поздравяваме Максим за неговото достойно представяне и му пожелаваме още много бъдещи успехи и вдъхновение в овладяването на нови знания!









