Международният ден на книгата и ние .Създадохме си "тиха читалня" в която всеки ученик се потопи в света на любимите истории.
Минахме през игрите ,които донесоха огромно настроение " "Познай приказката", разпознаване на откъси и състезание за най-изразително четене.
Особено забавен момент беше "горещият стол", където децата влизаха в роли и показаха въображение и увереност.









